Uszyj Jasia w parafii pw. św. Łukasza Ewangelisty


     5 października 2014 roku dzięki uprzejmości Księdza Proboszcza w parafii św. Łukasza Ewangelisty odbyło się spotkanie grupy Warszawa Szyje (https://www.facebook.com/groups/grupawarszawaszyje/). Tym razem wspieraliśmy Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Z brakujących 46 poszewek uszyłyśmy 20 - a kolejne powstały na spotkaniu, które odbyło się 25 października (szersza relacja już wkrótce). 

     Szyłyśmy w pięknej, ciepłej, dużej sali ze stołami jakby stworzonymi do szycia i krojenia! Jesteśmy wzruszone otwartością księdza proboszcza, który udostępnił nam lokal po kilkuminutowej rozmowie, kiedy to zapukałyśmy do jego drzwi bez zapowiedzi, tak po prostu - stojąc z tkaninami i maszynami w rękach. Bardzo dziękujemy za pomoc!     W imieniu maluszków dziękuję również Outletowi Tkanin, który podarował piękne bawełny w dziecięce wzory. Dziewczyny ze sklepu na spotkanie przywiozły maszynę, nici, akcesoria krawieckie i dużo, dużo pozytywnej enegrii.

http://outlettkanin.pl/

      Ciekawe Szycie bezinteresownie pożyczyło nam owerloka, za co również bardzo dziękujemy!
http://ciekaweszycie.wix.com/wwwciekaweszyciepl    Więcej o akcji można przeczytać pod adresem: www.uszyjjasia.blogspot.com

No comments:

Post a Comment