how to shorten cardigan sleeves / jak skrócić rękawy swetra


     I've decided to write this post, because I realized that sometimes we decide not to do something not because we don't know HOW to do it but simply because we don't hit on an idea of doing it ("This is SO obvious that I didn't think of it!").

     Zdecydowałam się na napisanie tego posta ponieważ zdałam sobie sprawę, że często nie robimy pewnych rzeczy nie dlatego, że nie wiemy JAK je zrobić, ale dlatego, że nie przychodzi nam do głowy, że w ogóle da się to zrobić ("To było tak oczywiste, że nawet o tym nie pomyślałam!"). 

[Click to enlarge / Kliknij, aby powiększyć] 
     I always had this problem with all kinds of sweaters, jumpers and cardigans. I was told that when you cut a piece of knitted fabric it would be destroyed. So I unlocked my mind and shortened the sleeves of one of my cardigans. I know this is not very complicated but maybe someone will find it useful  :)

     Osobiście zawsze miałam blokadę na przerabianie ubrań z gatunku "sweter". Przyzwyczaiłam się do myśli, że jak się odetnie kawałek tkaniny tego typu, to zostanie ona bezpowrotnie zniszczona. Dlatego odblokowałam kilka "mózgowych klapek" i skróciłam rękawki w swetrze. Wiem, że nie jest to nic skomplikowanego, ale bardziej zależy mi na podsunięciu pomysłu, niż na "technice" - i może komuś się to przyda :)  

2 comments:

  1. Czasami najdłużej się przekonujemy do najprostszych rzeczy;) Przeróbka fajna:* Dużo korzystniejsza od oryginału.

    ReplyDelete