Uszyj Jasia w IKEA


     Kolejna edycja szycia jasiów dla szpitali i domów dziecka tym razem odbędzie się w IKEA! Planowane są dwa terminy spotkań 1 i 8 marca, soboty, pierwsze spotkanie odbędzie się w IKEA Janki a drugie - IKEA Targówek. 


     Jeszcze ustalamy szczegóły spotkań, ale o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco.

     Sklep zapewnia tkaniny i maszyny do szycia - choć zachęcamy do zabrania swoich maszyn, bo te Ikeowe bywają mocno oblężone. BAAARDZO przydadzą się też overlocki!

więcej informacji na temat akcji znajdziecie tutaj: http://uszyjjasia.blogspot.com/UWAGA potrzebujemy 4 - 5 osób, które mogłyby być instruktorami podczas szycia - czyli innymi słowy dysponują większą ilością czasu i cierpliwością. Chodzi o to, że do szycia dołączać się będą klienci IKEA i będą oni potrzebowali krótkiego instruktażu - choćby w cięciu tkanin. Czy są wśród Was osoby, które mogłyby się czegoś takiego podjąć?


Tutaj ] jest strona wydarzenia na Facebooku w grupie Warszawa Szyje 1 marca (Janki), zapraszamy! :)

[EDIT] Zapraszam na dział jadalnia do IKEA Janki 1.03. w godzinach od 11 do 20-stej. 


 [ Tutaj ] jest strona wydarzenia na Facebooku w grupie Warszawa Szyje 8 marca  (Targówek), zapraszamy! :)

3 comments:

 1. Świetna informacja! Nie wiem, czy uda mi się dotrzeć do Janek,ale na Targówku będę na pewno:) Może zabiorę Mamę. Szkoda, że strony na FB nie da się zobaczyć bez logowania, tak jak stron sklepowych na przykład.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie da się niestety Kasiu, bo to grupa zamknięta :( Ale na pewno dam znać, jak będę znała więcej szczegółów (choćby godziny od - do), żeby i osoby spoza Facebooka wiedziały. A Natalii a na pewno ogłosi to również na blogu! Super, że będziesz, ja też "celuję" w Targówek :)

   Delete
 2. No nie, 1 nie mogę, a 8 wolałabym Janki... eh

  ReplyDelete