diaper changer stand / stojak pod przewijak

    
     I've been waiting with publishing this post for over two months because I was testing the stand. This has nothing to do with sewing but is almost as practical ;) I designed this stand because we wanted to dress the baby in the bathroom after bathing and we have absolutely no place for another piece of furniture. And I have to tell you - this is VERY practical! 

     Czekałam ponad dwa miesiące, aby opublikować ten post, ponieważ testowałam stojak. Nie ma on co prawda nic wspólnego z szyciem, ale jest równie praktyczny ;) No i nie samym szyciem człowiek żyje ;). Zaprojektowałam go, bo chcieliśmy ubierać małą po kąpieli w łazience a nie mamy tam już miejsca na dodatkowy mebel. I muszę przyznać - jest on BARDZO praktyczny! 

This is how the "project" looks like:

Tak wygląda "projekt":
    Very professional isn't it? ;) :) I am proud to have designed it. During the day it hangs on the hook in bathroom and saves us a lot of space. 

     Profesjonalny, prawda? ;) :) Jestem bardzo dumna z tego projektu.W ciągu dnia wisi na haku w łazience, dzięki czemu nie zabiera tak cennego miejsca.  

ps. Hannah is getting bigger :) She can hold rattles now! :)

ps. Hania rośnie i rośnie! Potrafi już trzymać grzechotki! :)


10 comments:

 1. uuuuu cudności :) a stojak super pomysł.

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) w końcu 5 lat studiów technicznych się do czegoś przydało :P :)

   Delete
 2. Wspaniała robota! Stojak jest bardzo ładny i praktyczny :-) Gratuluję własnego projektu i wykonania! :-) Hania zachwyca! :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) dziękujemy, dziękujemy! I pozdrawiamy z jesiennego krajobrazu!

   Delete
 3. Stojak to bardzo przydatna rzecz, gratuluję udanego projektu:) Hania rośnie jak na drożdżach, w pierwsze święta będzie miała duuużo wrażeń;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wrażeń i nowych zabawek na najbliższy rok :) Miejsce oszczędzone dzięki stojakowi zajmą pluszaki :)

   Delete
 4. Z tak profesjonalnego projektu to musiało wyjść coś fajnego :D Bardzo dobry pomysł i bardzo dobra realizacja.

  ReplyDelete
  Replies
  1. A najśmieszniejsze jest to, że jak chciałam kupić coś takiego to krzyknęli mi 300 zł. Może to moja nisza w rynku? ;) :)

   Delete
 5. Też chcę taki stojak! :/
  Możesz je zacząć produkować na sprzedaż :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chętnie sprzedam mój, bo mała właśnie zaczyna raczkować i robi się na niego zbyt ruchliwa ;-) w razie chęci kontaktu podaję email: googlowka@gmail.com

   Delete